Toplam yorum: 1922481
Bu ayki yorum: 16271

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

09.12.2005

Atsız Atamız'ın en beğendiğim eserlerinden birisi olan Bozkurtlar Diriliyor'a hiçbir yorum yapamayacağım. Çünkü o kadar güzel bir eser ki güzelliğini ifade edecek kelime bulamıyorum. Atsız Atamız'ın eserini okurken bir Türk olarak kendimi kitaptaki Bozkurtlar'ın arasında buldum. Bozkurtlarla birlikte savaştım, yeri geldi sevindim yeri geldi üzüldüm. Ama Atalarımla her zaman gurur duydum.

Atsız Atamız'ın eserinde en çok hoşuma giden cümle ,Bilge Tonyukuk Atamız'ın çinli fareye verdiği cevaptı: ''TÜRK'ÜN DÜĞÜNÜ KANLI OLUR.''

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin.
13.09.2005

Bu kitabı çok çok uzun bir şekilde övmek mümkün ama benden kitabı bir cümle ile açıklamamı isteselerdi kesinlikle şu şekilde açıklardım:'Bozkurtların ölümü,bir Bozkurt'un ağzından Bozkurtlara Bozkurtça anlatılmıştır.' Zannımca bu kitabı size anlatmaya yetiyordur.Mutlaka okuyun.Şu ana kadar okuduğum ve bence bundan sonrada okuyabileceğim en güzel eser.
07.01.2010

Öncelikle bir özürle başlıyorum, bu kitabı Elif Şafak'ın gördüğü yakın ilgiden faydalanmak amacıyla kaleme aldığını düşünmüştüm;ta ki kitabı elime alıpta bırakamayana kadar.Şimdiye kadar tüm Elif Şafak kitaplarını okudum ama bu kitap gerçekten Kağıt Helva tadında...Herkese tavsiye ederim,inanın ruha dokunan sözler çok hoşunuza gidecek...
02.04.2013

Kitabı okurken ben de dolaştım Tebriz, Tiflis, Bakü, Trabzon.... Zehra, Setterhan ne gördüyse ben de gördüm onları, gölge tek değildi ben de gölgenin gölgesiydim sanki. Kİtap çok akıcı, Nazan Bekiroğlu'nun diline aşina olmayanlara biraz ağır gelebilir. Farklı yerlerde geçen aşk hikayeleri nihayetinde de asıl kahramanların buluşması var. Bence Zehra ve Setterhan'ın buluşmasına daha fazla yer verilebilirdi kitabın ana konusu onların kavuşması ama son kısımda küçük bir bölümde değinilmiş o kısım hayal kırıklığına uğrattı beni.
01.06.2011

esad coşan hoca efendinin kaleminden makaleler en az birinci cildi kadar güzel,okuyanların tek kez ile yetinmeyeceği ve tekrar tekrar okuyacağı kanısındayım;okudukça güzelleşen bu kitabı şiddetle kitap kurtlarına tavsiye ediyorum...

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

09.08.2019

Şu gereksiz kitaplar için kesilen ağaçlara yazık!
05.08.2019

Günümüzde rağbet gören yazarlar bunlar, kitaplarla erkenden tanıştığım, bu yazarlara hiç ilgi duymadığım için kendimi şanslı hissediyorum
07.08.2019

Adamın kitabı çıkmadan yıldızı 3e düşmüş.Tarikatların çarkına çomak sokmak özellikle günümüzde görgü, özveri ve tecrübe ister. Var olsun yazar!
15.08.2019

Emeğe karşı sonsuz saygım var fakat nice değerli eserlerimiz varken çok satanlarda bu tarz ‘kitapların’ olması üzüntü veriyor.
06.08.2019

Bu kitap yozlaşmış edebiyatımız için çok iyi oldu. Bir kitap yazdı hanımefendi edebiyatımız öldü. yazarlarımızın kemikleri sızladı.